Саманта Стефанова стана балканска вицешампионка на Балканското първенство в Зренянин, Сърбия
Саманта Стефанова, ученик от 9. А клас постигна пореден престижен успех за българското таекуондо по време на Балканското първенство в Зренянин, Сърбия. Тя завоюва сребърен медал и заслужено стана балканска вицешампионка при девойките в категория 51 килограма. Успехът на Саманта е резултат от много труд, постоянство и отдаденост към спорта. На татамито тя демонстрира отлична подготовка, силен характер, борбен дух и шампионско сърце – качества, които я нареждат сред най-перспективните млади състезателки. Особено впечатляващ е фактът, че това отличие идва само два дни след като Саманта спечели и бронзов медал от силния ранкингов турнир Bosnia and Herzegovina Open 2026. Така за броени дни младата състезателка на „Таекуондо Фитнес НСА“ спечели два престижни международни медала.