Саманта Стефанова стана балканска вицешампионка на Балканското първенство в Зренянин, Сърбия
Саманта Стефанова, ученик от 9. А клас постигна пореден
престижен успех за българското таекуондо по време на Балканското първенство в Зренянин,
Сърбия. Тя завоюва сребърен медал и заслужено стана балканска вицешампионка при
девойките в категория 51 килограма. Успехът на Саманта е резултат от много труд,
постоянство и отдаденост към спорта. На татамито тя демонстрира отлична подготовка,
силен характер, борбен дух и шампионско сърце – качества, които я нареждат сред
най-перспективните млади състезателки. Особено впечатляващ е фактът, че това отличие
идва само два дни след като Саманта спечели и бронзов медал от силния ранкингов
турнир Bosnia and Herzegovina Open 2026. Така за броени дни младата състезателка
на „Таекуондо Фитнес НСА“ спечели два престижни международни медала.
Коментари
Публикуване на коментар