ЛЕВСКИ ШАМПИОН! Успехи, купи и медали във волейбола

Ученици от 166. СУ „Васил Левски“ са част от волейболните отбори на „Левски“ в различните възрастови групи. “Сините” волейболисти могат да се гордеят с представянето си през сезона!

МОМЧЕТАТА ДО 16 ГОДИНИ СПЕЧЕЛИХА КУПА „БЪЛГАРИЯ” СЛЕД ПОБЕДА СРЕЩУ ЦСКА

„Синият” тим за момчета до 16 години ликува като победител в турнира за купа „България”, след като спечели и 4-те си мача в него. В борбата за първото място левскарите се наложиха във вечно дерби срещу ЦСКА с 2:1, за да вдигнат купата.

МОМИЧЕТАТА ДО 18 ГОДИНИ СА ШАМПИОНКИ НА БЪЛГАРИЯ

„Синият” тим при момичетата до 18 години спечели шампионската титла на България. Във финала на държавното първенство волейболистките на старши треньора Лука Киапини победиха „Марица” с 3:1. Момичетата показаха, че заслужават титлата.

Отборът до 18 години записа 20 победи и 2 загуби през сезон 2023/2024.

ЛЕВСКИ ШАМПИОН ПРИ ЮНОШИТЕ ЗА 5-А ГОДИНА ПОРЕД

За 5-а година поред представителят на нашия клуб при юношите до 20 години спечели титлата от държавното първенство.

Във финала на заключителния за сезона турнир, който се проведе в Пазарджик, момчетата на треньора Христо Цветанов наложиха волята си над домакините от "Хебър" с 3:1.

ВОЛЕЙБОЛНИЯТ ОТБОР НА „ЛЕВСКИ“ ТРИУМФИРА С ТРОФЕЯ В „СУПЕР ВОЛЕЙ“ СЛЕД 15-ГОДИШНО ПРЕКЪСВАНЕ

За последно “Левски” беше шампион на страната през 2009 година. Момчетата на Николай Желязков стигнаха до успеха с 3:0 победи и 3:1 гейма в последния мач срещу ЦСКА.